• Jarní škola JUK

Jarní škola JUK


Zvažujete studium na Univerzitě Karlově a chcete vědět, jak to na ní chodí? Chcete se podívat na vybrané fakulty a zažít tam jeden den v roli vysokoškolského studenta? Potom je program Jarní škola JUK přesně pro Vás!


Ideou tohoto programu, který se poprvé uskutečnil na jaře minulého akademického roku a který plánujeme uskutečnit i v příštím akademickém roce, je jistá návaznost na původní přednáškový koncept Juniorské univerzity konající se vždy v zimním semestru, avšak tentokrát studenti navštíví přímo budovy a prostory fakult Univerzity Karlovy či jejich přidružená pracoviště. Tím program neztratí svůj vzdělávací aspekt, ale doplní celý koncept praktickou částí výuky ve formě návštěvy laboratoří, knihoven nebo dalších zajímavých prostor, které jednotlivé fakulty nabízí. Program je stejně jako Originální Juniorská univerzita Karlova určen pro středoškolské studenty (v případě gymnázií pro vyšší stupeň).


Program Jarní škola JUK se v letošním akademickém roce uskutečnil ve dnech 22. a 23. května 2019 a nabídl hned tři možnosti. Ve středu si mohli účastníci vybrat, zda navštíví Lékařskou fakultu v Plzni nebo Farmaceutickou fakultu v Hradci Králové. Čtvrtek byl poté ve znamení dvou fakult - dopoledne patřilo Pedagogické fakultě a odpoledne Filozofické fakultě.


Účast v programu je zdarma!


Nenechte si ujít skvělou příležitost strávit jeden den na fakultách Univerzity Karlovy a okusit, co jednotlivé fakulty nabízejí a proč na nich začít studovat!
Podpořeno projektem Zkvalitnění strategického řízení na UK v oblasti lidských zdrojů ve VaV

Registrační číslo: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_028/0006210


Poslední změna: 25. červen 2019 09:37 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Mgr. Pavla Satrapová


Univerzita Karlova

Ovocný trh 3–5

Praha 1, 116 36

Česká republika

tel. 224 491 679Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208

Jak k nám