• Jarní škola JUK

Jarní škola JUK


Zvažujete studium na Univerzitě Karlově a chcete vědět, jak to na ní chodí? Chcete se podívat na vybrané fakulty a zažít tam jeden den v roli vysokoškolského studenta? Potom je program Jarní škola JUK přesně pro Vás!


Ideou tohoto programu, který se poprvé uskutečnil na jaře akademického roku 2017/2018 a který plánujeme uskutečnit i v dalších letech, je jistá návaznost na původní přednáškový koncept Juniorské univerzity konající se vždy v zimním semestru, avšak tentokrát studenti navštíví přímo budovy a prostory fakult Univerzity Karlovy či jejich přidružená pracoviště. Tím program neztratí svůj vzdělávací aspekt, ale doplní celý koncept praktickou částí výuky ve formě návštěvy laboratoří, knihoven nebo dalších zajímavých prostor, které jednotlivé fakulty nabízí. Program je stejně jako Originální Juniorská univerzita Karlova určen pro středoškolské studenty (v případě gymnázií pro vyšší stupeň).


Další ročník tohoto programu se uskuteční již 16. a 17. května 2023! Na co se můžete těšit?


Účast v programu je zdarma!


Nenechte si ujít skvělou příležitost strávit jeden den na fakultách Univerzity Karlovy a okusit, co jednotlivé fakulty nabízejí a proč na nich začít studovat!





Poslední změna: 18. září 2023 10:21 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Mgr. Nicola Tyrpáková


Univerzita Karlova

Ovocný trh 3–5

Praha 1, 116 36

Česká republika

tel. 224 491 713



Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208





Jak k nám